Statiunea Umbria - Italia
  Umbria
Pagina formatată pentru tipărire Recomanda unui prieten



Facilitati statiune:
Diverse
Baruri/pub
Camping
Discoteca
Inchirieri auto
Muzee
Restaurante
Shopping
Supermarket
Taverne cu vin de sezon

Distanta de la granita: 1362 km
Altitudine baza: m
Altitudine varf: m


Caracteristici statiune:
Activitati acvatice
Aquapark
Inot
Navigatie
Pescuit
Piscina
Plimbari cu barca, hidrobiciclete si luntre
Activitati pe uscat
Activitati pe plaja
Bowling
Calarie
Ciclism
Fotografie peisagistica
Golf
Mountain Bike
Parcuri cu animale salbatice si gradini zoologice
Parcuri, sah, tenis de masa, picnic, fotball, plaja…
Plimbare cu caini
Skateboard
Tenis
Trekking, Hiking, Mountaineering, Nordic Walking
Urmarirea faunei salbatice
Urmarirea rasaritului sau apusului de soare
Volei



     Facilităţi de cazare în această staţiune

TIP DE CAZARE

ApartamentHotel

 Apartament IT5545.75,

 Apartament IT5504.100,

 Apartament IT5509.120,

 Apartament IT5509.130,

 Apartament IT5509.809,

 Apartament IT5512.150,

 Cielo Terso,


... Vezi toate apartamentele din aceasta statiune
-

Descriere statiune



Comentarii:
- nu sunt comentarii
Nu sunteti inregistrat/logat. Pentru a putea comenta trebuie sa fiti inregistrat.
Va puteti loga/inregistra aici.


A database error has occurred

The webmaster has been notified of the error


[ Pagina principală ] [ Înapoi ]
 
 
 
FAQ | Folosirea portalului | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C | Documente oficiale
Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Termeni si conditii | design by: creyons